راه کارهای ایمن سازی کامپیوتر شما

به گزارش مشورت-این روز ها هکرها بسیار حرفه ای شدند و توانستند حفره های امنیتی زیادی در مرورگر IE پیدا کنند ، چون بیشتر کاربران اینترنت از این مرورگر استفاده می کنند ، البته این حفره ها در دیگر مرورگر ها هم پیدا می شود اما آن مرورگر ها از لحاظ کاربر چون کم هستند زیاد شناخته نمی شوند.

اما حالا برای ایمن سازی کامپیوتر خود از این هکر ها و دیگر عوامل جاسوسی می توانید از طریق به روز رسانی امنیت سیستم عامل و مرورگر عمل کنید که در زیر به مواردی اشاره شده.

شرکت Microsoft وقتی می بیند که به کاربرانش از طرق مختلف حمله می شود ، شروع به ایجاد یک راه حل برای این ضعف کرده که شما با مراجعه به آدرس : www.microsoft.com/security/incident/domnload.jekt.mspx می توانید مرورگر و ویندوز خود را به روز کنید تا با مشکلات امنیتی مواجعه نشویید.

البته راه امن تر دیگری برای بالا بردن سطح امنیت رایانه و مرورگر شما هست که می توان JavaScript و ActiveX مرور گر خود را از کار انداخت و علاوه بر این که کامپیوتر و مرورگر شما بسیار ایمن می شود از لحاظ دیگری صفحات وب شما نقش های اصلی خود را از دست می دهند.برای اقدام این عمل هم می توانید به آدرس : http://support.microsoft.com بروید.

یک راه دیگر هم هست که شما مرورگر دیگری علاوه بر IE داشته باشید و چون IE ضمیمه ای از ویندوز شده ، پاک کردن آن برای شما مشکل ساز است.

 

/ 0 نظر / 26 بازدید